Covid-19 aktualne informacje

W związku z trwającą epidemią przygotowaliśmy rekomendacje i zalecenia dla organizatorów i uczestników AMP. Wprowadzamy też obowiązkowe oświadczenie uczestnika, które należy wypełnić wybierając się na zawody. Obowiązek ten dotyczy wszystkich osób biorących udział w danym wydarzeniu (zawodnicy, trenerzy, kierownicy, kierowcy, osoby towarzyszące, itd.)

Czytaj więcej...

Opłata za udział w AMP

W odpowiedzi na wymogi formalne pozyskiwanych dotacji na organizację Akademickich Mistrzostw Polski, mówiące o konieczności udokumentowanego wkładu własnego w budżecie zadania oraz stale wzrastające koszty organizacji imprez AMP, Zarząd Główny AZS wprowadził obowiązkową opłatę za udział w AMP.

Czytaj więcej...

AMP 2022 - Organizatorzy

Poniżej przedstawiamy zestawienie Organizatorów AMP 2021/2022 zatwierdzonych przez Zarząd Główny AZS na posiedzeniu w dniu 3 września br.

Czytaj więcej...

AMP 2022 - oferty (2 runda)

Informujemy, że w panelu Klubu / Organizatora w systemie e-Madzia ponownie został uruchomiony formularz oferty organizacji imprez AMP 2022. Zapraszamy do składania ofert na zawody wyszczególnione w piśmie przewodnim.

Czytaj więcej...

AMP 2022 - konkurs ofert

Informujemy, że w panelu Klubu / Organizatora w systemie e-Madzia został uruchomiony formularz oferty organizacji imprez AMP 2022. Zapraszamy do składania ofert na zawody wyszczególnione w terminarzu.

Czytaj więcej...

Wideo

Popup

btrrttbhrrbrtb