Informujemy, że rozpoczynamy procedurę naboru organizatorów AMP 2024. Zapraszamy do składania ofert na imprezy wyszczególnione w terminarzu będącym załącznikiem do niniejszej informacji.

W przypadku zainteresowania i chęci podjęcia się organizacji jednej lub kilku imprez prosimy o wypełnienie FORMULARZA.

Informujemy, że w przypadku ubiegania się o organizację imprez rozgrywanych w ramach AMP, zarówno w systemie bezpośrednim jak i w eliminacyjnym, niezbędne jest przesłanie dodatkowej informacji na załączonym druku. Plik (pliki) z dodatkowymi informacjami należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w przypadku załączników, których sumaryczny rozmiar przekracza 5MB prosimy o użycie internetowego serwisu do przesyłania dużych plików). Dodatkowym atutem będą np. deklaracje wsparcia od jednostek samorządu terytorialnego lub innych partnerów.

Składając ofertę organizacji finałów w grach zespołowych należy zabezpieczyć cztery pełnowymiarowe hale o podobnym standardzie.

Na oferty czekamy do 15 maja 2023 r. Po tym terminie na stronie ampy.pl zostanie opublikowane zbiorcze zestawienie. O terminie i procedurze rozstrzygnięcia konkursu poinformujemy po zakończeniu zbierania ofert.

Rozpatrywane będą tylko oferty spełniające następujące kryteria formalne:

·         złożone przez jednostki terenowe AZS (zgodność statutu lub regulaminu klubu ze statutem AZS),

·         składające się z poprawnie wypełnionego formularza oraz druku informacji dodatkowej,

·         nadesłane w ww. terminie

Kryteria wyboru określa załącznik do Regulaminu Ogólnego AMP 2022/2023.

Pełna treść informacji wraz z terminarzem najduje się poniżej w formie dokumentów do pobrania.

Pobierz:

Pismo przewodnie

Terminarz ofertowy

Formularz informacji dodatkowej

Wideo

Popup

btrrttbhrrbrtb