Zgłoszenia do Akademickich Mistrzostw Polski 2021/2022 są przyjmowane wyłącznie za pośrednictwem systemu e-Madzia.pl.
Tylko klub AZS może zgłosić swojego zawodnika do AMP.
Do AMP może być zgłoszony tylko ten zawodnik, który uzyska Certyfikat Przynależności Akademickiej.

1. Zgłoszenie uczestnika AMP

W celu uzyskania Certyfikatu Przynależności Akademickiej:

a) prawidłowo wypełnij formularz
b) odbierz maila aktywacyjnego*
c) po aktywacji odbierz maila z hasłem do certyfikatu*
d) wprowadź hasło
e) aktywny certyfikat można pobierać wiele razy, można go też uzyskać w macierzystym Klubie Uczelnianym AZS
f) certyfikat należy wydrukować, podpisać i uzyskać stosowne potwierdzenie (pieczątka uczelni)

* W przypadku, gdy maile z systemu e-Madzia nie dotrą natychmiast, należy sprawdzić katalog „Spam” lub katalog „Oferty” (dla poczty w domenach Onetu). Brak maila jest równoznaczny z wprowadzeniem niepoprawnych danych do formularza rejestracyjnego. Napisz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. prośbę o korektę danych, podając swoje imię i nazwisko oraz numer legitymacji AZS.

2. Zgłoszenie klubu AZS do AMP

Jednostka AZS, która planuje zgłaszać swoich zawodników do AMP, powinna uzyskać dostęp do systemu e-Madzia.pl. W tym celu należy zastosować się do procedury:

a) prześlij aktualne (obowiązujące na sezon 2021/2022) oświadczenie (w formie skanu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
b) po przesłaniu oświadczenia w zależności od formy prawnej jednostki zostaną do niej wysłane (drogą mailową) umowa o powierzenie, regulamin i druk upoważnienia (dla jednostek z osobowością prawną) lub druk upoważnienia dla wskazanej osoby i regulamin (jednostki bez osobowości prawnej)
c) wypełnione, podpisane i opieczętowane dokumenty należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w formie skanu; a następnie dodatkowo należy je odesłać w formie papierowej
d) po przesłaniu skanów kompletu ww. dokumentów wskazana osoba otrzyma drogą mailową dane do logowania w systemie e-madzia (login oraz hasło) i będzie mogła zgłaszać zawodników do AMP**

** Należy mieć na uwadze, że dostępy będą nadawane w czasie do 48 godzin (w dni robocze) od momentu wpłynięcia maila z poprawnie wypełnionymi dokumentami.

3. Organizatorzy AMP

Jednostka AZS organizująca AMP, w celu uzyskania dostępu do panelu organizatora powinna przesłać do Koordynatora dokumenty otrzymane w korespondencji mailowej oraz:

1. Jeżeli uzyskała już dostęp na poziomie klubu to należy przesłać dane osoby (imię i nazwisko, stanowisko, tel. kom, e-mail), której powinniśmy nadać dostęp organizatora, lub informację, że jest to ta sama osoba co w przypadku panelu klubu.
2. Jeżeli nie uzyskała jeszcze dostępu klubowego to prosimy o przesłanie aktualnego oświadczenia (jeżeli różne osoby będą odpowiadały za panele klubowy i organizatora to patrz pkt. 1).
3. Organizacje Środowiskowe AZS prosimy o przesłanie aktualnego oświadczenia.

Adres na który należy przesyłać informacje i dokumenty związane z dostępem do systemu to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

4. Zgłaszanie do AMP po terminie

Procedura zgłoszeniowa opisana jest tutaj.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wideo

Popup

btrrttbhrrbrtb