Zgodnie z punktem VIII.8.4 Regulaminu Ogólnego AMP istnieje możliwość zgłoszenia wstępnego po terminie określonym w komunikacie nr 1. Jest to możliwe tylko i wyłącznie po spełnieniu następujących kryteriów:

  1. należy wysłać e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z nazwą uczelni, informacją o chęci startu z podaniem wszystkich danych, takich jak w zgłoszeniu wstępnym oraz informacją, z czyjego konta wpłynie opłata - formularz z danymi (.xls).
  2. jednocześnie należy wpłacić opłatę regulaminową w wysokości odpowiadającej wybranemu wariantowi* (zgodnie z zapisem regulaminu) na konto ZG AZS (52 2490 0005 0000 4530 6987 6103) tytułem "opłata regulaminowa".

Jedynie wpisanie poprawnego tytułu przelewu spowoduje uznanie opłaty. W innym przypadku będzie ona niezwłocznie zwracana i uznana za niebyłą. Na wpłatę będzie wystawiana nota księgowa.

Aby zgłoszenie zostało przyjęte zarówno wpłata jak i informacja muszą dotrzeć do ZG AZS w ciągu 7 dni od terminu zgłoszeń wstępnych.

* Wysokość wpłaty:

  • 500 zł – dotyczy wszystkich zawodów – w tym przypadku wynik uczelni zostaje wliczony do klasyfikacji generalnej AMP
  • 100 zł – dotyczy dyscyplin indywidualnych wyszczególnionych w pkt. X.10.4.a – w tym przypadku wynik uczelni nie zostaje wliczony do klasyfikacji generalnej AMP, jednakże startujący zawodnicy zostają sklasyfikowani indywidualnie i drużynowo.

Wideo

Popup

btrrttbhrrbrtb