Dyscyplina Termin Organizator Profil
SYSTEM BEZPOŚREDNI
Aerobik Sportowy kwiecień / maj 2020 AZS Katowice
Biegi Przełajowe marzec / kwiecień 2020 KŚ AZS woj. podlaskiego
Brydż Sportowy 24-26.04.2020 URz Rzeszów
Ergometr Wioślarski kwiecień 2020 AZS Warszawa
Jeździectwo maj 2020 UŚ Katowice
Judo marzec / kwiecień 2020 PWSZ Piła
Karate WKF 16-17.05.2020 UPr Wrocław
Kolarstwo Górskie 8-10.05.2020 AGH Kraków
Koszykówka 3x3 do ustalenia do ustalenia
Lekka Atletyka maj 2020 AZS Katowice
Narciarstwo 1-5.03.2020 AZS Warszawa
Piłka nożna kobiet do ustalenia do ustalenia  
Pływanie kwiecień 2020 KŚ AZS Lublin
Snowboard 27.02-01.03.2020 UŚ Katowice
Strzelectwo Sportowe kwiecień / maj 2020 Lubuska OŚ AZS
Szachy styczeń / luty 2020 UE Katowice
Szermierka kwiecień / maj 2020 AGH Kraków
Trójbój Siłowy maj 2020 UŚ Katowice
Unihokej do ustalenia do ustalenia
Wioślarstwo maj 2020 UKW Bydgoszcz
Wspinaczka Sportowa marzec / kwiecień 2020 AZS Katowice
Żeglarstwo 25-28.05.2020 AZS Warszawa
SYSTEM ELIMINACYJNY
BADMINTON
Półfinał A (północ) marzec 2020 UMe Łódź
Półfinał B (południe) marzec 2020 AGH Kraków
Turniej Finałowy kwiecień 2020 UMe Łódź
FUTSAL KOBIET
Półfinał A (północ) styczeń / luty 2020 UW Warszawa
Półfinał B (południe) styczeń / luty 2020 UEK Kraków
Turniej Finałowy 20-23.02.2020 UAM Poznań
FUTSAL MĘŻCZYZN
Półfinał A styczeń / luty 2020 UMK Toruń
Półfinał B styczeń / luty 2020 Uniwersytet Łódzki
Półfinał C styczeń / luty 2020 PŚk Kielce
Półfinał D styczeń / luty 2020 UŚ Katowice
Turniej Finałowy 20-23.02.2020 Politechnika Poznańska
KOSZYKÓWKA KOBIET
Półfinał A (północ) kwiecień / maj 2020 UW Warszawa
Półfinał B (południe) kwiecień / maj 2020 UPr Lublin
Turniej Finałowy maj / czerwiec 2020 UMe Łódź
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
Półfinał A kwiecień / maj 2020 Politechnika Poznańska
Półfinał B kwiecień / maj 2020 UW Warszawa
Półfinał C kwiecień / maj 2020 AGH Kraków
Turniej Finałowy maj / czerwiec 2020 Uniwersytet Łódzki
PIŁKA NOŻNA
Półfinał A maj 2020 PG Gdańsk
Półfinał B maj 2020 SGGW Warszawa
Półfinał C maj 2020 UMCS Lublin
Półfinał D maj 2020 UŚ Katowice
Turniej Finałowy 14-17.06.2020 PO Opole
PIŁKA RĘCZNA KOBIET
Półfinał A (północ) kwiecień / maj 2020 UW Warszawa
Półfinał B (południe) kwiecień / maj 2020 AZS Katowice
Turniej Finałowy maj / czerwiec 2020 AZS Katowice
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
Półfinał A kwiecień / maj 2020 USz Szczecin
Półfinał B kwiecień / maj 2020 UW Warszawa
Półfinał C 16-19.04.2020 PO Opole
Turniej Finałowy maj / czerwiec 2020 AZS Katowice
PIŁKA SIATKOWA KOBIET
Półfinał A kwiecień 2020 UAM Poznań
Półfinał B kwiecień 2020 SGGW Warszawa
Półfinał C kwiecień 2020 UPr Lublin
Półfinał D 16-19.04.2020 UPr Wrocław
Turniej Finałowy maj 2020 UEK Kraków
PIŁKA SIATKOWA MĘŻCZYZN
Półfinał A kwiecień 2020 PP Poznań
Półfinał B 16-19.04.2020 AZS Olsztyn
Półfinał C kwiecień 2020 PL Lublin
Półfinał D 2-5.04.2020 PO Opole
Turniej Finałowy maj 2020 UEK Kraków
SIATKÓWKA PLAŻOWA KOBIET i MĘŻCZYZN
Półfinał A maj 2020 AZS Szczecin
Półfinał B maj 2020 AZS Warszawa
Półfinał C maj 2020 PL Lublin
Półfinał D maj 2020 AZS Katowice
Turniej Finałowy czerwiec 2020 Uniwersytet Gdański
TENIS
Półfinał A (północ) maj 2020 UE Poznań
Półfinał B (południe) maj 2020 UE Katowice
Turniej Finałowy maj / czerwiec 2020 PG Gdańsk
TENIS STOŁOWY
Półfinał A marzec 2020 UPr Poznań
Półfinał B marzec 2020 PL Lublin
Półfinał C marzec 2020 PRz Rzeszów
Turniej Finałowy kwiecień 2020 PRz Rzeszów

Wideo

Popup

btrrttbhrrbrtb