Dyscyplina Termin Organizator Profil
SYSTEM BEZPOŚREDNI
Aerobik Sportowy 12-15.11.2020 AZS Katowice
Biegi Przełajowe 23-24.10.2020 KŚ AZS woj. podlaskiego
Brydż Sportowy wrzesień/październik 2020 URz Rzeszów
Ergometr Wioślarski 7-8.11.2020 AZS Warszawa
Jeździectwo 17-20.09.2020 UŚ Katowice
Judo 6-7.10.2020 PWSZ Piła
Karate WKF 2-3.10.2020 UPr Wrocław
Kolarstwo Górskie 28-30.08.2020 AGH Kraków
Koszykówka 3x3 23-25.08.2020 AZS Warszawa
Lekka Atletyka 13-16.09.2020 AZS Łódź
Narciarstwo zawody odwołane :( AZS Warszawa
Piłka nożna kobiet 4-7.10.2020 AZS Szczecin  
Pływanie 9-11.10.2020 KŚ AZS Lublin
Snowboard 27.02-01.03.2020 UŚ Katowice
Strzelectwo Sportowe 4-6.09.2020 Lubuska OŚ AZS
Szachy 2-4.10.2020 UE Katowice
Szermierka 11-12.09.2020 AGH Kraków
Trójbój Siłowy 28-30.08.2020 UŚ Katowice
Unihokej 13-16.09.2020 AZS Warszawa
Wioślarstwo 2-4.10.2020 UKW Bydgoszcz
Wspinaczka Sportowa 24-27.09.2020 AZS Katowice
Żeglarstwo 31.08-3.09.2020 AZS Warszawa
SYSTEM ELIMINACYJNY
BADMINTON
Półfinał A (północ) 6-8.09.2020 UMe Łódź
Półfinał B (południe) 28-30.08.2020 AGH Kraków
Turniej Finałowy 20-22.09.2020 UMe Łódź
FUTSAL KOBIET
Półfinał A (północ) 6-9.02.2020 UW Warszawa
Półfinał B (południe) 23-26.01.2020 UEK Kraków
Turniej Finałowy 20-23.02.2020 UAM Poznań
FUTSAL MĘŻCZYZN
Półfinał A 23-26.01.2020 UMK Toruń
Półfinał B 30.01-02.02.2020 Uniwersytet Łódzki
Półfinał C 30.01-02.02.2020 PŚk Kielce
Półfinał D 30.01-02.02.2020 UŚ Katowice
Turniej Finałowy 20-23.02.2020 Politechnika Poznańska
KOSZYKÓWKA KOBIET
Półfinał A (północ) 17-20.09.2020 UW Warszawa
Półfinał B (południe) 16-19.09.2020 UPr Lublin
Turniej Finałowy 12-15.10.2020 UMe Łódź
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
Półfinał A wrzesień 2020 Politechnika Poznańska
Półfinał B 17-20.09.2020 UW Warszawa
Półfinał C 14-17.09.2020 AGH Kraków
Turniej Finałowy 12-15.10.2020 Uniwersytet Łódzki
PIŁKA NOŻNA
Półfinał A sierpień/wrzesień 2020 PG Gdańsk
Półfinał B 7-9.09.2020 SGGW Warszawa
Półfinał C 31.08-02.09.2020 UMCS Lublin
Półfinał D 22-24.08.2020 UŚ Katowice
Turniej Finałowy wrzesień 2020 PO Opole
PIŁKA RĘCZNA KOBIET
Półfinał A (północ) 10-13.09.2020 UW Warszawa
Półfinał B (południe) 6-9.09.2020 AZS Katowice
Turniej Finałowy 28.09-01.10.2020 AZS Katowice
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
Półfinał A wrzesień 2020 do ustalenia
Półfinał B 3-6.09.2020 UW Warszawa
Półfinał C wrzesień 2020 PO Opole
Turniej Finałowy 28.09-01.10.2020 AZS Katowice
PIŁKA SIATKOWA KOBIET
Półfinał A wrzesień/październik 2020 UAM Poznań
Półfinał B 27-30.09.2020 SGGW Warszawa
Półfinał C 1-4.10.2020 UPr Lublin
Półfinał D 24-27.09.2020 UPr Wrocław
Turniej Finałowy 20-23.10.2020 UEK Kraków
PIŁKA SIATKOWA MĘŻCZYZN
Półfinał A wrzesień/październik 2020 PP Poznań
Półfinał B 17-20.09.2020 AZS Olsztyn
Półfinał C 1-4.10.2020 PL Lublin
Półfinał D wrzesień/październik 2020 PO Opole
Turniej Finałowy 25-28.10.2020 UEK Kraków
SIATKÓWKA PLAŻOWA KOBIET i MĘŻCZYZN
Półfinał A 4-6.09.2020 AZS Szczecin
Półfinał B 4-6.09.2020 AZS Warszawa
Półfinał C 3-5.09.2020 PL Lublin
Półfinał D 28-30.08.2020 AZS Katowice
Turniej Finałowy wrzesień 2020 Uniwersytet Gdański
TENIS
Półfinał A (północ) wrzesień 2020 UE Poznań
Półfinał B (południe) 16-19.09.2020 UE Katowice
Turniej Finałowy wrzesień/październik 2020 PG Gdańsk
TENIS STOŁOWY
Półfinał A październik 2020 UPr Poznań
Półfinał B 28-30.09.2020 PL Lublin
Półfinał C 28-30.09.2020 PRz Rzeszów
Turniej Finałowy 25-27.10.2020 PRz Rzeszów

Wideo

Popup

btrrttbhrrbrtb