Dyscyplina Termin Organizator Profil
SYSTEM BEZPOŚREDNI
Aerobik Sportowy kwiecień/maj AZS Katowice
Biegi Przełajowe kwiecień KŚ AZS woj. podlaskiego
Brydż Sportowy kwiecień/maj UW Warszawa
Ergometr Wioślarski kwiecień AZS Warszawa
Jeździectwo maj UŚ Katowice
Judo kwiecień/maj PUSS Piła
Karate WKF maj UPr Wrocław
Kolarstwo Górskie maj AGH Kraków
Koszykówka 3x3 czerwiec AZS Warszawa
Lekka Atletyka maj/czerwiec AZS Łódź
Narciarstwo 1-5.03.2021 AZS Warszawa
Piłka nożna kobiet maj/czerwiec AZS Szczecin
Pływanie kwiecień KŚ AZS Lublin
Snowboard luty/marzec UŚ Katowice
Strzelectwo Sportowe kwiecień/maj Lubuska OŚ AZS
Szachy kwiecień/maj UE Katowice
Szermierka kwiecień/maj AGH Kraków
Trójbój Siłowy kwiecień/maj UŚ Katowice
Unihokej czerwiec AZS Warszawa
Wioślarstwo maj UKW Bydgoszcz
Wspinaczka Sportowa marzec/kwiecień AZS Katowice
Żeglarstwo maj/czerwiec AZS Warszawa
SYSTEM ELIMINACYJNY
BADMINTON
Półfinał A (północ) 12-14.03.2021 UMe Łódź
Półfinał B (południe) marzec AGH Kraków
Turniej Finałowy 16-18.04.2021 UMe Łódź
FUTSAL KOBIET
Półfinał A (północ) 28 I - 14 II UW Warszawa
Półfinał B (południe) 28-31.01.2021 UEK Kraków
Turniej Finałowy 25-28.02.2021 UAM Poznań
FUTSAL MĘŻCZYZN
Półfinał A 28 I - 14 II UMK Toruń
Półfinał B 4-7.02.2021 Uniwersytet Łódzki
Półfinał C 28 I - 14 II PŚk Kielce
Półfinał D 28 I - 14 II UŚ Katowice
Turniej Finałowy 25-28.02.2021 Politechnika Poznańska
KOSZYKÓWKA KOBIET
Półfinał A (północ) 30 IV - 16 V UW Warszawa
Półfinał B (południe) 30 IV - 16 V UPr Lublin
Turniej Finałowy 27-30.05.2021 UMe Łódź
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
Półfinał A 30 IV - 16 V Politechnika Poznańska
Półfinał B 30 IV - 16 V UW Warszawa
Półfinał C 30 IV - 16 V AGH Kraków
Turniej Finałowy 27-30.05.2021 Uniwersytet Łódzki
PIŁKA NOŻNA
Półfinał A 16 - 26 V PG Gdańsk
Półfinał B 16 - 26 V SGGW Warszawa
Półfinał C 16 - 26 V UMCS Lublin
Półfinał D 16 - 26 V UŚ Katowice
Turniej Finałowy czerwiec PO Opole
PIŁKA RĘCZNA KOBIET
Półfinał A (północ) maj UW Warszawa
Półfinał B (południe) maj AZS Katowice
Turniej Finałowy czerwiec AZS Katowice
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
Półfinał A maj Lubuska OŚ AZS
Półfinał B maj UW Warszawa
Półfinał C maj PO Opole
Turniej Finałowy czerwiec AZS Katowice
PIŁKA SIATKOWA KOBIET
Półfinał A 8 - 25 IV UAM Poznań
Półfinał B 18-21.04.2021 AZS Olsztyn
Półfinał C 8 - 25 IV UPr Lublin
Półfinał D 8 - 25 IV UPr Wrocław
Turniej Finałowy 6-9.05.2021 UEK Kraków
PIŁKA SIATKOWA MĘŻCZYZN
Półfinał A 8 - 25 IV PP Poznań
Półfinał B 15-18.04.2021 AZS Olsztyn
Półfinał C 8 - 25 IV PL Lublin
Półfinał D 8 - 25 IV PO Opole
Turniej Finałowy 6-9.05.2021 UEK Kraków
SIATKÓWKA PLAŻOWA KOBIET i MĘŻCZYZN
Półfinał A 23 - 30 V AZS Szczecin
Półfinał B 23 - 30 V AZS Warszawa
Półfinał C 23 - 30 V PL Lublin
Półfinał D 23 - 30 V AZS Katowice
Turniej Finałowy czerwiec Uniwersytet Gdański
TENIS
Półfinał A (północ) maj UE Poznań
Półfinał B (południe) maj UE Katowice
Turniej Finałowy czerwiec PG Gdańsk
TENIS STOŁOWY
Półfinał A 26-28.03.2021 Uniwersytet Gdański
Półfinał B 26-28.03.2021 PL Lublin
Półfinał C 26-28.03.2021 PRz Rzeszów
Turniej Finałowy 25-27.04.2021 PRz Rzeszów

Wideo

Popup

btrrttbhrrbrtb