Dyscyplina Termin Organizator Profil
SYSTEM BEZPOŚREDNI
Aerobik Sportowy      05-07.05.2023 PŁ Łódź  
Biegi Przełajowe 31.03-01.04.2023 KŚ AZS Białystok  
Brydż Sportowy 28-30.04.2023 UŚ Katowice  
Ergometr Wioślarski 15-16.04.2023 AZS Warszawa  
Jeździectwo 26-28.05.2023 UŚ Katowice  
Judo 31.03-02.04.2023 ANS Piła  
Karate WKF maj UW Warszawa  
Kolarstwo Górskie maj AGH Kraków  
Koszykówka 3x3 12-14.06.2023 AZS Warszawa  
Lekka Atletyka 18-21.05.2023 AZS Poznań  
Narciarstwo 05-08.03.2023 AZS Warszawa  
Piłka nożna kobiet czerwiec UAM Poznań  
Pływanie 14-16.04.2023 KŚ AZS Lublin  
Snowboard 02-05.03.2023 UŚ Katowice  
Strzelectwo Sportowe      
Szachy 10-12.03.2023 PBS Bydgoszcz  
Szermierka kwiecień/maj UW Warszawa  
Trójbój Siłowy 05-07.05.2023 UŚ Katowice  
Wioślarstwo 19-21.05.2023 UKW Bydgoszcz  
Wspinaczka Sportowa 23-26.03.2023 AZS Katowice  
Żeglarstwo 22-25.05.2023 AZS Warszawa  
SYSTEM ELIMINACYJNY
BADMINTON
Półfinał A (północ) marzec AMW Gdynia  
Półfinał B (południe) 17-19.03.2023 KUL Lublin  
Turniej Finałowy 14-16.04.2023 AZS Katowice  
FUTSAL KOBIET
Półfinał A (północ) 26-29.01.2023 SGGW Warszawa  
Półfinał B (południe) 26-29.01.2023 PL Lublin  
Turniej Finałowy 23-26.02.2023 PG Gdańsk  
FUTSAL MĘŻCZYZN
Półfinał A 02-05.02.2023 UMK Toruń  
Półfinał B styczeń/luty UW Warszawa  
Półfinał C 02-05.02.2023 UEK Kraków  
Półfinał D styczeń/luty Collegium Witelona  
Turniej Finałowy 23-26.02.2023 PG Gdańsk  
KOSZYKÓWKA KOBIET
Półfinał A (północ) kwiecień/maj AWFiS Gdańsk  
Półfinał B (południe) 01-03.05.2023 UŚ Katowice  
Turniej Finałowy 25-28.05.2023 UMCS Lublin  
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
Półfinał A kwiecień/maj AMW Gdynia  
Półfinał B kwiecień/maj UŁ Łódź  
Półfinał C 06-08.04.2023 PO Opole  
Turniej Finałowy 25-28.05.2023 UMCS Lublin  
PIŁKA NOŻNA
Półfinał A maj USz Szczecin  
Półfinał B 15-16.05.2023 SGH Warszawa  
Półfinał C 22-23.05.2023 UEK Kraków  
Półfinał D 20-21.05.2023 UŚ Katowice  
Turniej Finałowy 18-21.06.2023 SGH Warszawa  
PIŁKA RĘCZNA KOBIET
Półfinał A (północ) maj UW Warszawa  
Półfinał B (południe) 21-23.04.2023 UE Katowice  
Turniej Finałowy 25-28.05.2023 PO Opole  
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
Półfinał A 21-23.04.2023 UZ Zielona Góra  
Półfinał B maj UW Warszawa  
Półfinał C 01-03.05.2023 URz Rzeszów  
Turniej Finałowy 25-28.05.2023 PO Opole  
PIŁKA SIATKOWA KOBIET
Półfinał A 20-23.04.2023 UMK Toruń  
Półfinał B 16-19.04.2023 AZS Olsztyn  
Półfinał C 21-23.04.2023 UMe Lublin  
Półfinał D kwiecień Collegium Witelona  
Turniej Finałowy 11-14.05.2023 UAM Poznań  
PIŁKA SIATKOWA MĘŻCZYZN
Półfinał A 23-26.04.2023 ZUT Szczecin  
Półfinał B 20-23.04.2023 AZS Olsztyn  
Półfinał C 20-23.04.2023 UEK Kraków  
Półfinał D kwiecień Collegium Witelona  
Turniej Finałowy 11-14.05.2023 UAM Poznań  
SIATKÓWKA PLAŻOWA KOBIET i MĘŻCZYZN
Półfinał A 28-30.05.2023 UMK Toruń  
Półfinał B maj UW Warszawa  
Półfinał C 29-30.05.2023 KUL Lublin  
Półfinał D 28-29.05.2023 AZS Katowice  
Turniej Finałowy czerwiec AZS Warszawa  
TENIS
Półfinał A (północ) 18-21.05.2023 UE Poznań  
Półfinał B (południe) 11-14.05.2023 PK Kraków  
Turniej Finałowy 08-11.06.2023 AZS OŚ Łódź  
TENIS STOŁOWY
Półfinał A marzec UPr Wrocław  
Półfinał B marzec KŚ AZS Białystok  
Półfinał C marzec PRz Rzeszów  
Turniej Finałowy kwiecień UG Gdańsk  
UNIHOKEJ
Półfinał A (północ) maj AZS Warszawa  
Półfinał B (południe) 19-21.05.2023 PL Lublin  
Turniej Finałowy 08-11.06.2023 PRz Rzeszów  

Wideo

Popup

btrrttbhrrbrtb